Aktualności: plażówka

Ambitnie, choć bez medalu na plaży

12.07.2015, 12:59
Joanna Stamm / Maria Stenzel (2015)

Siatkarki rywalizujące na boiskach do siatkówki plażowej walczyły o medale mistrzostw województwa. Duety UKS ZSMS reprezentowały nasz klub w kategoriach juniorek, kadetek i młodziczek. Najbliżej podium były Maria Stenzel i Julia Kucner.

więcej

Medale siatkarek UKS ZSMS w rozgrywkach szkolnych

21.06.2015, 11:50
Katarzyna Widerska / Izabela Cybal (2015)

Po zakończonym sezonie halowym, siatkarki przeniosły się na boiska do siatkówki plażowej. Zawodniczki UKS ZSMS wzięły udział w poznańskich rozgrywkach szkolnych. Nasze zawodniczki znalazły się na podium zarówno w gimnazjadzie, jak i licealiadzie.

więcej

Joanna Stamm i Maria Stenzel na 5. miejscu w Wielkopolsce

29.07.2014, 21:04
Maria Stenzel / Joanna Stamm (2014)

Najmłodsze siatkarki UKS ZSMS rywalizowały w mistrzostwach województwa w siatkówce plażowej. Nasz duet młodziczek uplasował się na 17. pozycji w Wielkopolsce. Lepiej poszło kadetkom - para Stamm / Stenzel zajęła 5. miejsce w regionie.

więcej

Była siatkarka UKS ZSMS mistrzynią świata!

25.06.2013, 13:54
Jagoda Gruszczyńska / Katarzyna Kociołek (2013)

Była zawodniczka UKS ZSMS - Jagoda Gruszczyńska w parze z Katarzyną Kociołek zdobyła w miniony weekend mistrzostwo świata juniorek do lat 21 w siatkówce plażowej. Zawody rozegrano w chorwackiej miejscowości Umag.

więcej

Brzóska i Kucharska ze złotymi medalami igrzysk

07.06.2012, 19:46
Roksana Brzóska / Sylwia Kucharska (2012)

Roksana Brzóska w parze z Sylwią Kucharską wygrały rozegrany w Ośrodku Przywodnym "Rataje" turniej siatkówki plażowej w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczennice ZSMS Poznań okazały się bezkonkurencyjne w gronie 24 duetów.